Група охоронних компаній
"Варта та Захист"
Адреса: Харків, пров. Старомосковський, 6а

Бодігард

Особистий охоронець — унікальний фахівець, охоронець, стратег, психолог і довірча особа, головним завданням якого є захист найважливішого, того, чим дорожить будь-яка людина незалежно від статі, віку та добробуту — життя та здоров’я.

Якщо ви думаєте, де знайти та найняти охоронця у Харкові, ми готові допомогти. У команді ТОВ Харківська Міська Варта працюють найкращі фахівці, які досконало володіють техніками рукопашного бою, стрілянини з травматичної та вогнепальної зброї. Послуги особистої охорони надаються по місту та області. На запит надається виїзний супровід у відрядженнях, відпустках та на бізнес-зустрічах.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ТІЛОЗБЕРІВНИКА

На сьогоднішній день існує досить широкий розкид цін під час найму особистої охорони. Розцінки здебільшого залежать від таких факторів:

  • графіка роботи та розпорядку дня замовника;
  • частоти та маршрутів поїздок;
  • необхідної кількості охоронців;
  • обраної стратегії.

Що включає особисту охорону?

Послуги особистої охорони користуються широким попитом серед наших клієнтів, які турбуються про власну безпеку, здоров’я близьких та збереження майна. При цьому перелік заходів, що надаються в рамках цього набору послуг, може бути досить широкий. Підготовка індивідуальних розпоряджень з особистої безпеки для клієнта та його оточення; Моніторинг обстановки в закладах, що регулярно відвідуваються, та інших місцях; Забезпечення захищеного входу/виходу за межі зони у разі виникнення надзвичайної ситуації; Аналіз рівня загрози при переміщенні маршрутами, що регулярно використовуються; Вибір резервних та секретних маршрутів пересування. План організації особистої охорони, обсяг та порядок вжиття заходів визначається індивідуально. Наше охоронне агентство надає широкий спектр послуг у цьому сегменті. Багаторічний досвід роботи та ретельний підбір співробітників служби дозволяють гарантувати максимальний рівень безпеки.

Посадові обов’язки та завдання охоронця

Головні цілі та завдання особистої охорони – підтримка спокою та порядку протягом усього часу своєї роботи. При цьому охоронець має бути готовим і до розвитку гіршого сценарію, а отже, володіння всіма бойовими прийомами та професійне вміння поводитися зі зброєю — обов’язкова умова. Якщо ви шукаєте охоронця для особистої охорони, потрібно правильно визначити вимоги. Важливо розуміти, що сила, спритність, точність та витривалість не мають жодного відношення до зростання та габаритів охоронця. Іноді «непомітна» людина може спрацювати куди швидше і ефективніше за потужного супротивника. Головна навичка озброєного охоронця — швидкість та вміння стріляти з будь-якого становища, а також здатність максимально швидко нейтралізувати супротивника.

Як вибрати охоронця?

Знайти надійного, перевіреного та досвідченого охоронця у Харкові не так просто. Єдиний спосіб вибрати гідного особистого охоронця — звернення до приватної агенції, здатне запропонувати низку кандидатур, що відповідають вашим вимогам, і, що найважливіше, вже пройшли всі необхідні перевірки. Відбір кандидатів здійснюється з урахуванням їх психологічних, моральних, інтелектуальних та фізичних даних. Всі співробітники мають аналітичний склад розуму, відмінну репутацію, відповідальність, пунктуальність і вміння приймати складні рішення в стресовій ситуації

НАДІШЛІТЬ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ НА ПОСЛУГУ 10%
Для отримання більш детальної інформації про можливості охорони вашого об'єкта, вартості та умов заповніть онлайн форму, і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Я згоден з обробкою моїх персональних даних відповідно с політикою конфіденційності

Відгуки