Група охоронних компаній
"Варта та Захист"
Адреса: Харків, пров. Старомосковський, 6а

Група Швидкого Реагування (ГБР): особливості її комплектування та роботи

Охорона об’єктів — справа відповідальна, довіряти її необхідно кваліфікованим фахівцям. Монтування систем безпеки складає половину комплексу захисних заходів, повноцінне її функціонування неможливе без досвідчених кадрів, які здійснюють моніторинг стану та оперативне реагування на загрози.

Функції групи негайного реагування:

Члени оперативної групи виконують низку завдань, спрямованих на безпеку підприємства будь-якого типу від банку та розважального центру до приватного будинку. До їх обов’язків входить:

Вимоги до охоронних співробітників

У ТОВ Харківська Міська Варта працюють висококваліфіковані фахівці. Вони мають всі необхідні навички щодо затримання зловмисників і забезпечення захисту об’єктів, що охороняються. Для якісного виконання обов’язків співробітники повинні мати високі моральні якості та відмінну фізичну підготовку. Вони обов’язково проходять спеціальну підготовку та регулярно підвищують кваліфікацію, відпрацьовуючи вміння.

Склад групи швидкого реагування

ГБР оперативно висувається на об’єкт під час вступу на пост тривожного сигналу. Для своєчасного прибуття охоронців їх посади організуються в одному районі з підприємством, що охороняється. Залежно від вимог замовника чергування можуть бути цілодобовими. Штат складається з:

  • старший черговий;
  • чергового охоронця;
  • водія;

Такого складу опергрупи достатньо для забезпечення всіх домовленостей щодо захисту, проте при необхідності під час екстрених ситуацій та виникнення у замовників особливих вимог штат може бути розширеним іншими фахівцями. Група швидкого реагування компанії ТОВ Харківська Міська Варта складається з професіоналів, які витримують найжорсткіші умови відбору. Звернувшись до компанії через форму на її сайті або за вказаними контактами, можна захистити себе та свій бізнес від більшості сучасних загроз.

НАДІШЛІТЬ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ НА ПОСЛУГУ 10%
Для отримання більш детальної інформації про можливості охорони вашого об'єкта, вартості та умов заповніть онлайн форму, і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Я згоден з обробкою моїх персональних даних відповідно с політикою конфіденційності

Відгуки