Група охоронних компаній
"Варта та Захист"
Адреса: Харків, пров. Старомосковський, 6а

Охорона котеджів

Охоронна організація ТОВ Харківська Міська Варта надає повний спектр послуг з охорони заміських будинків у Харкові та Харківській області. Якщо Ваш котедж знаходиться за межею міста, найближча посада поліції розташована далеко, а Ви часто залишаєте без нагляду заміський будинок, звертайтеся! Наша компанія займається встановленням, монтажем та обслуговуванням охоронних систем понад 10 років. Маємо ліцензії, допуски та дозволи на охоронну діяльність. Ми захистимо Ваше майно від крадіжки, підпалу, пожежі та інших надзвичайних ситуацій. Забезпечимо спокій та впевненість, навіть перебуваючи за сотні кілометрів. Довірте свою безпеку висококваліфікованим фахівцям ТОВ Харківська Міська Варта. Охорона заміської нерухомості під ключ!

Пультова охорона котеджу від пограбувань

Одним із найпопулярніших рішень є пультова охорона приватних котеджів. У разі виникнення позаштатної ситуації або при натисканні тривожної кнопки, на центральний пульт компанії надходить сигнал «тривога», а наші співробітники оперативно виїжджають для того, щоб запобігти спробі проникнення чи крадіжки вашого майна. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку в лавах російської армії та мають досвід роботи в органах внутрішніх справ РФ чи спецпідрозділах. Досконало володіють бойовими мистецтвами, знають особливості роботи з охоронним обладнанням та системами, а також мають ліцензію на носіння та застосування зброї. Час прибуття групи швидкого реагування на місце події становить 3-5 хвилин. Збройна охорона котеджу – гарантована безпека життя та майна! Пультова охорона характеризується простим та зрозумілим управлінням, порівняно низькою вартістю, тому ідеально підходить для тих, хто бажає убезпечити своє майно за мінімальних витрат. Охорона приватних будинків у Харківській області здійснюється на підставі укладеного договору.

Встановлення сигналізації в заміському будинку

Не менш затребуваним рішенням залишається охоронна сигналізація котеджів. Вона є комплексом електронних пристроїв, які виявляють спробу проникнення і передають сигнал на контрольну панель. В результаті спрацьовує сирена, сигнал надходить на пульт диспетчера нашої фірми, а клієнтові надходить смс-повідомлення на телефон. На об’єкт негайно відправляється найближча група швидкого реагування. GSM сигналізація передбачає встановлення датчиків відчинення дверей, руху, розбиття скла , задимлення. Чим більше датчиків задіяно, тим ширший функціонал системи. У комплекті із сигналізацією в приватних котеджах часто використовують систему відеоспостереження. Наявність камер дозволяє не тільки спостерігати за тим, що відбувається онлайн, а й злякати злочинця, зробити відеофіксацію порушення, використовувати докази в суді. Ми професійно підходимо до проектування та монтажу систем безпеки, гарантуємо індивідуальний підхід, оперативне реагування та комплексний захист вашого майна.

Вартість охорони заміського будинку

Вартість охорони котеджу розраховується індивідуально у кожному конкретному випадку. На формування ціни впливає:

Тип та комплектація охоронної системи
Вартість обраного обладнання
Монтаж додаткових датчиків задимлення, затоплення, витік газу
Спосіб підключення (дротовий або бездротовий)
Відстань об’єкта від міста і т.д.

  • Тип та комплектація охоронної системи
  • Вартість обраного обладнання
  • Монтаж додаткових датчиків задимлення, затоплення, витік газу
  • Спосіб підключення (дротовий або бездротовий)
  • Відстань об’єкта від міста і т.д.

Попередні ціни на охорону дачі можна уточнити в таблиці. Для розрахунку підсумкової вартості безкоштовно направимо технічного фахівця на об’єкт, підберемо оптимальне рішення та складемо докладну калькуляцію. Усі ціни фіксуються у договорі і змінюються у процесі реалізації проекту.

НАДІШЛІТЬ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ НА ПОСЛУГУ 10%
Для отримання більш детальної інформації про можливості охорони вашого об'єкта, вартості та умов заповніть онлайн форму, і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Я згоден з обробкою моїх персональних даних відповідно с політикою конфіденційності

Відгуки